Övergripande frågor

Ekonomiärenden E-post: ekonomi@natgeo.su.se
Personalärenden E-post: susanna.blandman@natgeo.su.se
Utbildningsfrågor

Studerandeexpeditioner, Studievägledning eller Studierektorer

Prefekt

Georgia Destouni

E-post prefektärenden: prefekt@natgeo.su.se
E-post: georgia.destouni@natgeo.su.se
Telefon: 08-16 47 85
Rum: T305

Stf. prefekt

Regina Lindborg

E-post: regina.lindborg@natgeo.su.se
Telefon: 08-16 47 68
Rum: V411

Administrativ chef

Sabina Pracic

E-post: sabina.pracic@natgeo.su.se
Telefon: 08-16 47 88
Rum: T220

Chefstudierektor på grundnivå och avancerad nivå

Steffen Holzkämper

E-post: steffen.holzkaemper@natgeo.su.se
Telefon: 08-16 49 61
Rum: T327

Institutionssekreterare

Linus Richert (föräldraledig)

Karin Persson

E-post: karin.persson@natgeo.su.se
Telefon: 08-16 47 04
Rum: T210

Presskontakt och kommunikatör

Malin Stenberg de Serves

E-post: malin.stenberg@natgeo.su.se
Telefon: 08-16 10 52
Mobil: 070-618 25 35
Rum: T232