Kontakt

Kontakt

Övergripande frågor

Ekonomiärenden E-post: ekonomi@natgeo.su.se
Personalärenden E-post: susanna.blandman@natgeo.su.se
Utbildningsfrågor

Studerandeexpeditioner, Studievägledning eller Studierektorer

Prefekt

Georgia Destouni

E-post prefektärenden: prefekt@natgeo.su.se
E-post: georgia.destouni@natgeo.su.se
Telefon: 08-16 47 85
Rum: T305

Stf. prefekt

Regina Lindborg

E-post: regina.lindborg@natgeo.su.se
Telefon: 08-16 47 68
Rum: T428

Administrativ chef

Caroline Nielsen

E-post: caroline.nielsen@natgeo.su.se
Telefon: 08-16 47 88
Rum: T220

Chefstudierektor på grundnivå och avancerad nivå

Jerker Jarsjö

E-post: jerker.jarsjo@natgeo.su.se
Telefon: 08-16 49 58
Rum: T313

Prefektkoordinator

Carmen Prieto Hierro

E-post: carmen.prieto@natgeo.su.se
Telefon: 08-16 49 60
Rum: T314

Presskontakt och kommunikatör

Malin Stenberg de Serves

E-post: malin.stenberg@natgeo.su.se
Telefon: 08-16 10 52
Mobil: 070-618 25 35
Rum: T232

Bokmärk och dela Tipsa

Kontakt

Sök_knapp

Personal och organisation

Besöksadress:
Geovetenskapens hus
Svante Arrhenius väg 8
Frescati
T-banestation Universitet

Postadress:
Institutionen för naturgeografi
Stockholms universitet
106 91 Stockholm
Telefon: 08-16 20 00 (växel)

Ekonomiärenden:
Ekonomiärenden

Fakturaadress:
Stockholms universitet
Postbox 50741
202 70 Malmö
Ange referens 463 + ev. namn

Tarfala forskningsstation
Tarfala forskningsstation
c/o Kallax Flyg AB
Nikkaluokta flygbas
SE 98199 Nikkaluokta
Telefon: 072-715 50 39

Miljöwebben

Välkommen till institutionens miljösidor

Medarbetarwebben